1. דף הבית
  2. /
  3. אודות
  

שרה לימור | טיפול אישי, זוגי, משפחתי ומיני

שמי שרה לימור אם ורעיה. עם הפיכתי לאם בפעם הראשונה בלידת בני הבכור,  אשר בגיל ארבע אובחן כאוטיסט,  עברתי למסלול חיים אחר ושונה מזה שתכננתי לעצמי. התוכניות לבניית משפחה, ללימוד אקדמי ולפיתוח קריירה נעצרו באחת, מרגע קבלת האבחון והמעבר הבלתי ברור אל מצב קיומי חדש שהיה עלי להסתגל אליו. עם הזמן מצאתי את עצמי צועדת בנתיב חדש ולא מתוכנן, "מסע החיים" עם בני האוטיסט. 
ידעתי כי אני יוצאת למסע וכי עלי לאסוף כוחות עבורה, לא שיערתי כי כל חיי יוקדשו לכך. ההתמודדות היום יומית הפגישה אותי עם משפחות והורים ששיתפו אותי ברגשותיהם, בכאבם, בסבלם ובפחדם. האמפתיה, האהבה, הרצון לעזור, הרצון לשנות, האסרטיביות שלי זיכו אותי ללוות משפחות והורים בהתמודדות האישית, הזוגית והמשפחתית שלהם. עבודתי מול משפחות גייסה אותי לחקור, לקרוא, לשנות ולהתעדכן בחידושים מדעיים. הכישורים והיכולות שלי, חיזקו אותי להמשיך ללמוד לפתח שיטת ויסות חושי בטיפול עם ילדים ולהתמחות בתחומים שונים. מאז ומתמיד היה בי רצון ויכולת לעזור, להתחבר, להיות אוזן קשבת.  מתוך עומק התהליכים והתובנות במסע האישי שלי,  הבנתי שיכולת הריפוי, הייעוץ והחיבור לנשמתו הגבוהה של האדם זה מה שבתוכי.
כיום אני מנהלת קליניקה עצמאית בחדרה העוסקת בחיבור שבין גוף ונפש. הטיפולים שלי נעשים במיטב השיטות הידועות כיום בתחום, לרבות טיפולים באמצאות  פסיכותרפיה, טיפולים באמצעות משחק ויצירה.  אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות לחלוק עם אנשים את הכלים, המיומנויות, הטכניקות שברשותי,  את ניסיוני המקצועי והאישי אשר ביחד יוצרים תהליך עמוק המאפשר ריפוי ושינוי אמיתי. כיום, כשמאחורי ניסיון טיפולי במטופלים רבים, כולי ריגוש וסיפוק לסייע לאנשים, לכוון, ללוות אותם בתהליך השינוי כך שיוכלו להפיק מעצמם את מלוא הפוטנציאל האישי לשפר בקביעות את איכות חייהם בכל תחום.  בכל פעם מחדש אני פועלת מתוך אמונה שלימה בתהליכי הטיפול ונרגשת להיות שותפה להצלחות ולשינויים החלים בחייהם של אנשים, אשר בזכות התהליך שהם חווים זוכים להתפתחות אישית, לצמיחה ולאיכות חיים.  
עבורי לטפל זאת שליחות גדולה אשר באה מאהבה, אך בחירת המקצוע שלי זה חלק ממני. 


רקע מקצועי

אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה- מדעי התנהגות , תואר שני עם התמחות בלימודי משפחה, פסיכותרפיסטית, מטפלת מינית ומנחת הורים.  

לאורך שנות עבודתי, צברתי ניסיון מקצועי בטיפול בילדים, בצעירים ובמבוגרים. פגשתי אנשים שהתמודדו עם אתגרים בכל היבטי החיים- זוגיות, משפחה, קריירה, אנשים שנמצאים במעגלים שונים בחייהם.


לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו : 058-7687347 


טואול - בניית אתרים