1. דף הבית
  2. /
  3. המלצות

פסיכוטרפיסט מומלץ בחדרה

 

"הגעתי לשרה לימור בתקופה הכי קשה בחיים שלי-
חסרת ביטחון, חרדתית, תלותית ואחרי טראומה קשה שריסקה את החיים שלי לחלוטין.
שרה לימור היתה (ועדיין) שם בשבילי 24/6 בכל זמן, בכל שעה, בעל מצב.
במקצועיות מהשורה הראשונה, בהכלה ובהבנה עמוקה, בלי שיפוטיות ועם המון סבלנות וסובלנות.
אם אתם מחפשים מטפלת אישית, משפחתית, זוגית שמתחמחה בילדים ונוער עם ניסיון של שנים- שרה לימור היא הכתובת שלכם.
שרה לימור תהיה שם בשבילכם בלב רגיש ומכיל ובהמון ידע מקצועי..."

  

מטופלת אצל שרה לימור כשנתיים וחצי. ממליצה בחום!!! נתנה לי כלים להתמודדות בחיים, השקפה וראיה נכונה בהתנהגויות שונות בחיים. שינוי מקצה לקצה בחשיבה, בהתנהגות וברגש. מרגישה בן אדם שמח ובריא יותר, איכות חיים שמורגשת יום יום. ממליצה לכל אחד מכל סוג! 

 

את שרה לימור הכרתי בצומת בחיים שלי, והיא היתה  עם אבחנה דקה, אוזן קשבת ולב פתוח ומעניק, ידעה לכוון במומחיות ובכלים טיפוליים ולהביא אותי להבנות שהייתי צריכה, כל מכלול הכלים והידע שלמדה היו לעזר ויצרו מקצועיות יוצאת מן הכלל שלא קיימים אצל הרבה מטפלים, היא תמיד נשארה שלווה ונתנה לי לעבור את התהליך ונתנה לי בו יד לעבור אותו יחד בהצלחה,
יש בה מכל העולמות  הכוללים בתוכם הרבה טוב, טיפוליות, מקצועיות, הבנה, כלים, סבלנות, אמונה באדם ובשינוי, אמונה בהצלחה וצמיחה, עדינות והכלה, את מה שקיבלתי ממנה אני מרגישה יום יום ומשתמשת בכלים ובזכותה אני חיה את החיים טוב יותר ונכון יותר,  גאה להיות מטופלת שלה ומרגישה באת מזל על כך

ממליצה בחום

❤

 

הכרנו את שרה לימור בתקופה לא פשוטה כשאנחנו חווים את גיל ההתבגרות אצל הילדה.
זו היתה פריצת גדר קטנה אבל אנחנו נתנו לה פרופורציה ענקית מיימדים.
 *מבחינתינו* השמיים נפלו. אנחנו היינו ילדים צייטנים .
 שרה לימור היתה שם להחזיר אותנו לפרופורציות לבלום נפילה גדולה יותר.
שידרה בטחון בדרך הטיפול. עצרה בנו שלא נחריף את המצב . נתנו אמון יצאנו לדרך.. ואכן הילדה עושה לנו הרבה נחת בתובנות שלה . למדנו איך להעיר איך להעביר את המסר בצורה נכונה תוך שיח מקרב . וזה פשוט עובד!!! תאמינו לי שום דבר לא יוצא מכעס רק כעס!!
למדתי להציג את בקשותי משאלותי בצורה נכונה, וכל פעם אני מופתעת מחדש איך הבנות רואות את הדברים, ומאיזו מצוקה נבעה התנהגותן, ואיך הכעס שלי היה מיותר והפרשנות לא מדוייקת..- סתם קצפתי. בד"כ אנו מגיעות להסכמה גורפת לאותו עניין כאשר אני תורמת את חלקי והיא את חלקה.
 למדתי ממה להתעלם לצחוק בלב ולהנהן בראש ולחכות בסבלנות שהסערה תחלוף או עוד רבע שעה או בזמן שיחלפו ההורמונים.
שרה לימור גם סידרה לנו מחשבות וחרדות  ה"מה יגידו" ... עזרה לנו בהתנהלות מול בית הספר ואפילו הגיעה למפגשים עימם. 
אפשר לומר שלולאי ההכרות שלנו עם שרה לימור המרחק ביננו לבין הילדה היה נפער מרוב כאב ובהרבה כאב.
היא לימדה אותנו להתעלות ליפול ולקום, להפיל ולהקים , והיא תמיד נותנת בנו ובילדה אמון ואמונה.

 

*שרה לימור* היא כישרון מולד מלאה בהכלה בלב ענק ובמקצועיות שאין כמותה אני אישית חייבת לה המון תודה על כך שהיא הצליחה לטפל באחותי הגדולה שעברה המון בילדותה וגדולי המטפלים לא הצליחו והיא(שרה לימור) במס טיפולים הצליחה לעלות על הבעייה הרצינית והסבוכה וליישר הכול!!! וכל זה בחמלה בהכלה בהבנה רחבה בנפש האדם עם ראש גדול והשכלה מרובה בעיניין אני ממליצה בחום!!!!! מטפלת משכמה ומעלה שהחזירה לי את המשפחה שלי!!

  

התחלנו טיפול זוגי אצל שרה לימור בתחושת ייאוש מהזוגיות וכמעט חוסר תקווה, החלטנו שננסה טיפול זוגי למרות כל הקשיים ושהיינו חצי רגל בחוץ לכיוון גירושים (כשאני בהריון שלישי). האוירה הטובה והאמפתיה של שרה לימור לגמרי נתנו לנו תחושת בטחון לשתף ולהפתח במה שעובר וקורה לנו. הנסיון שלה הדיסקרטיות והשקיפות נתנו לנו בטחון בתהליך שאנחנו עוברים וללא ספק היו תוצאות ממש על ההתחלה (אנחנו כרגע באמצע התהליך) והזוגיות שלנו השתנתה פלאים. אני לא האמנתי שהטיפול הזוגי שהיה הפתח מילוט האחרון שהשתמשנו בו להציל את הזוגיות שלנו יעשה את העבודה בצורה כל כך משמעותית עבורינו וישנה פלאים את הקשר. האוירה בבית, היחס לילדים, ההכלה והסבלנות לבן הזוג. בנוסף שרה לימור מלמדת אותנו ומתרגלת איתנו אסטרטגיות פעולה שעוזרות לנו לתקשר ולהביע את עצמינו בצורה הטובה והמתאימה לנו כזוג בחיים עצמם. ללא ספק בהסתכלעל העבר אני חושבת שאם היינו הולכים אליה מוקדם יותר הרבה דברים שליליים היו נחסכים אצלינו.
טואול - בניית אתרים